Perła Kobiecości

Zaangażuj się

Perła Kobiecości powstała z pragnienia odkrycia, czym jest duchowość i pobożność kobiety na miarę naszych czasów. Kobiecość jest dla nas czymś fascynującym i chcemy odkrywać, co Pismo Święte mówi o kobiecie i jak Bóg mówi do kobiety. Jesteśmy przekonane, że kobieta jest powołana do wzrostu, dlatego w Piśmie Świętym szukamy inspiracji do pracy nad własną kobiecością i dzielimy się swoimi sukcesami z tej pracy. Naszym celem jest odkrycie takiej formy pobożności, dzięki której będziemy stawać się pięknymi, mądrymi, dojrzałymi kobietami, które tworzą atmosferę, w której inni mogą się rozwijać.

Zaproszenie do Perły to zaproszenie do drogi – wciąż szukamy formy duchowości odpowiedniej dla nas. Jest to droga wymagająca i fascynująca!

ZAANGAŻOWANIE

Poznaj nas poprzez Mszę Świętą WIO i nasze kolację otwarte w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Jeśli jesteś gotowa do pracy nad sobą to na początek zapraszamy na Spotkania Czwartkowe, które są podstawą formacji w naszym środowisku oraz warunkiem koniecznym przy rekrutacji do Perły. 

Do Perły dołączyć można raz w roku kalendarzowym, po wcześniejszym odbyciu rocznej formacji  na Spotkaniach Czwartkowych.

Zapytaj swojego lidera Czwartkowego, zapisz się na newsletter WIO na dole strony lub polub nasz profil na Facebook’u – poinformujemy Cię o rekrutacji.

Jeśli jesteś już po formacji na Spotkaniach Czwartkowych WIO - wypełnij formularz.

Grupa Kobiet WIO

Zapisz się na Newsletter WIO