Perła Kobiecości

Zaangażuj się

Perła Kobiecości powstała z pragnienia odkrywania siebie jako kobiety w relacji z Bogiem. Z przeczucia, że Bóg powołuje kobietę do wyjątkowych zadań i mówi do niej innym językiem niż do mężczyzny. 
Fascynując się tym, jak kobiety z Pisma Świętego (a przede wszystkim Maryja) zmieniają się w relacji z Bogiem, wytyczamy własną drogę rozwoju. Chcemy stawać się kobietami w pełni: z głębią życia duchowego i atrakcyjnymi dla świata. Chcemy też, żeby coraz więcej kobiet odkrywało, jaka to wspaniała przygoda!

Formacja w Perle oparta jest na kilkuletnich doświadczeniach poszukiwania kobiecej duchowości. Wynika z rozważania Pisma Świętego i owoców życia konkretnych kobiet, które zmieniły się dzięki zastosowanym w życiu narzędziom. Jest to formacja towarzysząca życiu, czyli taka, która sprzyja rozwojowi, daje przestrzeń do realizowania pragnień, a w trudnych  okresach daje wsparcie i nie obciąża dodatkowymi zadaniami. Siła Perły to rzetelna indywidualna praca nad sobą połączona ze wsparciem grupy, możliwością inspirowania się innymi kobietami i przyjaźnienia się z nimi.

Formacja w Perle opiera się na pracy w małej grupie. Wspólnie medytujemy Pismo Święte a każda z nas dba o swój wszechstronny rozwój. Wszechstronny, czyli obejmujący ciało, duszę i umysł. Narzędzie, które okazało się skuteczne, to tabelka, dzięki której sprawdzamy naszą regularność w modlitwie osobistej, sporcie czy medytacji Pisma. Nasza formacja ma prowadzić do wypracowania w każdej z nas postawy służby. Mamy tu szeroki wachlarz możliwości: od dużych projektów, takich jak warsztaty czy blog kierowanych do kobiet na całym świecie, po organizację wydarzeń w WIO.  Raz do roku wspólnie wyjeżdżamy, a owocami swojej pracy dzielimy się na corocznym Święcie Kobiet.

Jak dołączyć?

Zaangażuj się

Do Perły dołączyć można raz w roku kalendarzowym, po wcześniejszym odbyciu minimum rocznej formacji na Spotkaniach Czwartkowych. Poinformujemy Cię o rekrutacji.

Jeśli jesteś już po formacji na Spotkaniach Czwartkowych WIO - wypełnij formularz.

Jeśli nie możesz jeszcze dołączyć do Perły, zapraszamy  na nasze warsztaty pt. "Piękno Myśli": http://pieknomysli.pl/

 
 
Perła Kobiecości

Zapisz się na Newsletter WIO