Aktualności

Data publikacji: 06.22.2018

OJCZE NASZ - Koncert Wielbieniowy

Podczas coniedzielnej Mszy św. o godz. 20.00 w kościele na Podgórzu jest pewien wyjątkowy moment, kiedy wszyscy na chwilę się Zdjęcie użytkownika Wspólnota Indywidualności Otwartych.zatrzymujemy. Jest to modlitwa "Ojcze Nasz". Dlaczego tak bardzo zależy nam, żeby nie była wyklepana, wykrzyczana, czy bezmyślnie powiedziana? Bo jest to jedyna modlitwa, w której Jezus uczy nas jak powinniśmy się modlić i warto się skupić, aby to zrozumieć. 

Grupa Modlitewna WIO służy swoim śpiewem i modlitwą w trakcie naszych Mszy Zanurzenia. Przez cały rok udoskonalaliśmy naszą technikę śpiewu, pogłębialiśmy tajniki zanurzenia w modlitwie i otwieraliśmy się na Ducha Świętego, dzięki któremu byliśmy w stanie komponować, pisać teksty i melodie pieśni. Ten cały rok pracy chcemy uwieńczyć koncertem wielbieniowym i podziękować za wszystkie dary, które otrzymaliśmy. 

Dlatego gorąco zapraszamy na nasz koncert, który będzie oparty właśnie na modlitwie Ojcze Nasz oraz głównie na naszych autorskich aranżacjach pieśni. 

KIEDY?
Piątek 22 czerwca 2018 roku o godz. 19.30

GDZIE?
W kościele św. Józefa na Podgórzu

Weź ze sobą przynajmniej jedną osobę i przyjdź świętować razem z nami! 

Do zobaczenia! 

Grupa Modlitewna WIO

 

Zapisz się na Newsletter WIO