Aktualności

Data publikacji: 05.29.2016

Wszechstronny rozwój mężczyzny - 5.06.2016

W niedzielę 5-go czerwca 2016 o godzinie 21:30 (czyli po zakończeniu Mszy Świętej WIO) zapraszamy na prezentację owoców pracy Męskiej Strony Rzeczywistości.

Jest nas wielu, obecnie 40, jesteśmy różni, pracujemy na co dzień w różnych miejscach, branżach, są wśród nas: lekarze, naukowcy, studenci, przedsiębiorcy, informatycy, historycy, handlowcy, pracownicy korporacji i małych firm. Łączy nas jedno: wszechstronny rozwój w 5 kluczowych obszarach MSR: aktywnośc fizyczna, życie duchowe, relacje, życie zawodowe, praca na rzecz innych.

W tym rozwoju prowadzi nas Kodeks Honorowy MSR czyli 4 nasze uniwersalne zasady męskiego rozwoju: SIŁA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, MĄDROŚĆ, HONOR. Jak taka praca przekłada się na codzienne życie, jakie zmiany wywołuje, jak przekłada się na relacje, które tworzymy (małżeńskie, rodzicielskie, przyjacielskie), jak przekłada się na zarobki czy siłe fizyczną bądź męską modlitwę? 

Poznaj owoce pracy Męskiej Strony Rzeczywistości - prezentacja członków zarządu MSR 5-go czerwca 2016 o godzinie 21:30 w Kamieniołomie, obok kościoła Św. Józefa na krakowskim Podgórzu.

Do zobaczenia!

Poznaj nas - MSR

 

 

 

Zapisz się na Newsletter WIO