Aktualności

Data publikacji: 04.22.2015

Spotkanie autorskie z Księdzem Jackiem Stryczkiem

Ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek napisał pierwszą książkę: Pieniądze. W świetle Ewangelii. Nowa opowieść o biedzie i zarabianiu.

Pieniądze – gorący temat. Ludzie ich pożądają, zazdroszczą, skąpią i pławią się w nich. By je zdobyć, poświęcają znaczną część swojego życia. Ks. Jacek Stryczek – filantrop, prezes Stowarzyszenia WIOSNA i promotor biznesu odpowiedzialnego społecznie – na nowo opowiada o znaczeniu pieniędzy. Rozprawia się ze stereotypami na ich temat, tłumaczy, czym różni się ubóstwo od biedy i radzi, jak się dorobić. Stawia tezę, że chrześcijanin powinien się bogacić i opisuje, jak tego dokonać. Wszystko praktycznie i w świetle Ewangelii. Oto rewolucyjny  przewodnik po tak ważnej sferze życia, jaką są pieniądze.

10 maja 2015 zapraszamy na spotkanie autorskie z Księdzem Jackiem Stryczkiem. Spotkanie odbędzie się po Mszy Świętej WIO w kamieniołomie im. Św. Jana Pawła II obok kościoła Św. Józefa w Krakowie. Spotkanie rozpocznie się około godz. 21:15. Spotkanie poprowadzą Monika Rataj i Mateusz Koczwara.

Książka już dostępna w sklepie WIOSNY: http://www.sklep.wiosna.org.pl/ksiazka-ks-jacek-stryczek-pieniadze

Zapisz się na Newsletter WIO