Aktualności

Data publikacji: 09.10.2021

Zahartuj swoją wiarę - dołącz do nas!

Ludzie oceniają Kościół patrząc na jego wiernych. Widzą, czy zachowujemy się zgodnie z głoszonymi przez nas zasadami i czy nasze poglądy są spójne. Potrafią zadać pytania, których sami sobie nie zadawaliśmy, często będąc wychowanymi w wierze od dzieciństwa. Co można zrobić, aby nasza wiara była nie tylko zdolna by sprostać tym próbom, ale i okazała się atrakcyjna dla innych? Trzeba ją zahartować!

 
W naszej wspólnocie - Wspólnocie Indywidualności Otwartych - robimy to poprzez codzienną medytację Pisma Świętego, oraz wdrażanie jej efektów w nasze życie. Owe “wdrażanie” realizujemy za pomocą codziennych małych postanowień, a także stawianie sobie celów i wyzwań.
 
Naszym celem jest uformowanie katolików aktywnych i kierujących się ideałami, którzy chcą i potrafią zmieniać Kościół i świat.
 
Uczestniczymy w cotygodniowych konferencjach, które inspirują nas do przemyśleń, ale i zmuszają do podważania naszych wyuczonych schematów myślenia. Następnie pracujemy w grupach do 10 osób, wzajemnie się inspirując.
 
Dbamy też o dobre relacje, a sprzyjają temu wyprawy w góry czy wspólne zaangażowanie w projekty Wspólnoty.
 
Dołącz do nas - rekrutacja trwa! W październiku rozpoczynamy formację na cotygodniowych Spotkaniach Czwartkowych, które nazywamy Kuźnią Osobowości.
 
 
Możesz też śledzić wydarzenie na Facebooku - w kolejnych postach podpowiemy jak przygotować się do wypełnienia formularza.
 
Czy to jest czas, aby zahartować Twoją wiarę?
 

Zapisz się na Newsletter WIO